Magazín Táborsko sobě

MAGAZÍN TÁBORSKO SOBĚ  (www.tabor.czin.eu) je web, který přináší informace o kultuře, historii a událostech nejen v okrese Tábor. Najdete na něm například i fotogalerie, videa, ankety, upoutávky na zajímavé akce v ČR, info od hasičů a policie, zpravodajství atd. 

taborskosobe@email.cz  

Náš tým

Jaroslav D. Ptáček

Publicista, webeditor, webmaster

Email: taborskosobe@email.cz

Telefon: 603 92 41 28

 

Josef Musil Elnorsen

Publicista

Kariéra

V případě, že máte zájem přispět jakýmkoliv způsobem k chodu našeho magazínu, pošlete prosím stručnou informaci o Vaší představě na adresu

taborskosobe@email.cz .  

Jakákoliv maličkost může přispět ke zkvalitnění našeho magazínu a kdokoliv může být přínosem pro náš tým. 

 

 Proč nás čtou 

 

Magazín Táborsko sobě čtu, protože tam najdu vždy něco nového o Táborsku a protože potřebuju přehled.

Jana Havránková, na mateřské dovolené 


Proč navštěvuji stránky Magazín Táborsko sobě? Protože zde najdu rychle a snadno ucelenéinformace o celém našem regionu. Jsem zkrátka rád v obraze! 

Petr Tousekřezbář a fotograf  

 

Čtu Magazín Táborsko sobě, protože se ráda dozvím, co je na táborsku nového.

Markéta Cimbulková, podnikatelka, provozovatelka e-shopu U Johanky 

 

Pravidla

Zodpovědnost za veškeré publikované texty a jejich obsah nese autor příspěvku.

Zodpovědnost za veškeré vložené texty v debatách nese autor příspěvku.

Zakázán je jakýkoliv obsah, který porušuje platné zákony, zejména porušuje autorský zákon (či jen odkazuje na obsah porušující autorský zákon) šíří nesnášenlivost, podněcuje k zločinnosti, porušuje ústavu a podobně.

Zakázán je erotický obsah, hrubě urážlivý či nemorální obsah, vkládání reklamy, či takové užívání diskuze, které ji úmyslně narušuje, či poškozuje její jméno, zatěžuje systém a podobně.

Admin (případně další osoba mající přístupová práva) si vyhrazuje právo takové texty nepublikovat, a to i bez upozornění a bez udání důvodu.

Admin (případně další osoba mající přístupová práva) si vyhrazuje právo takové texty smazat, a to i bez předchozího upozornění a bez udání důvodu.

Admin (případně další osoba mající přístupová práva) si vyhrazují právo jakéhokoliv zásahu do systému této stránky, včetně změny těchto pravidel, zrušení debaty, zrušení všech debat, zrušení celého projektu atd.

 

 TOPlist