4. kolo ČD mladších žáků - sobota 28.8.2010. SK SENCO DOUBRAVKA -  FK TÁBOR 1:3 (0:3)

Branky: 4´Kubále, 25´ Ježek, 30´Kubále – Velé (za domácí)

Sestava: Růžička, Pekař, Sazma, Anděl, Kolář, Sedláček, Škrdleta, Spálenka, Kollárik, Homola, Kubále, Ježek, Pták, Pešta, Ševčík, Hrobský

Diváků: 37

Další divizní klání nás čekalo v Plzni v Doubravce. Na velmi kvalitním trávníku a v příjemném prostředí jsme se na soupeře vrhli s elánem a nadšením a není divu, po nevydařeném konci minulého zápasu, jsme nechtěli ponechat nic náhodě. Od úvodního hvizdu jsme byli lepším týmem, bylo nás na hřišti všude plno a kluci velmi dobře kombinovali a doslova si se soupeřem dělali co chtěli. Většinou se hrálo pouze na polovině domácích. Do poločasu se nám podařilo třikrát dostat míč za záda soupeřova brankáře Kubálem, Ježkem a v poslední minutě prvního poločasu opět Kubálem. Bohužel ve druhém poločase jsme velmi kvalitní výkon a líbivý fotbal nezopakovali. I když jsme soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili a opět jsme měli většinu času míč na kopačkách my, nedokázali jsme proměnit několik jasných "tutovek". Přestali jsme kombinovat a po zmatku v našich řadách jsme naopak obdrželi branku, která upravila konečný výsledek na 1:3.